چرا امروزه تور آنتاليا در بين گردشگران ايراني از محبوبيت ويژه اي برخوردار است؟

سوال شده 7 آبان 96 توسط ادمین
برای ثبت پاسخ ابتدا باید وارد سایت شوید ورود

2 پاسخ

پاسخ داده شده : 7 آبان 96
توسط

اما به نظر من سه فاکتور اساسي که خيلي از افراد را به آنتاليا ترکيه مي کشاند سواحل آنتاليا، جاذبه هاي ديدني و هتل هاي مجلل و لوکس آنتاليا مي باشد. که اختصارا آن ها را برايتان توضيح مي دهيم 1. سواحل آنتاليا آنتاليا يکي از شهر هاي مديترانه اي زيباي ترکيه مي باشد که در تمام جهان شهرت بسياري دارد که يکي از دلايل انتخاب تور آنتاليا به شمار مي رود.بيش تر سواحل آنتاليا داراي پرچم آبي هستند که نشان دهنده ي استاندارد بودن سواحل اين شهر مي باشد.سواحل معروف آنتاليا ساحل لارا آنتاليا ، ساحل غربي آنتاليا ، ساحل شرقي آنتاليا ، ساحل کنيالتي و سواحل تکيروا آنتاليا نام دارد 2. جاذبه هاي ديدني آنتاليا :آنتاليا علاوه بر سواحل ، تفريحات آبي و تور هاي تفريحي داراي جاذبه هاي تاريخي و باستاني متعددي مي باشد که با بازديد از اين اماکن سفرتان را کامل مي کند.جاذبه هاي ديدني آنتاليا نظير برج ساعت آنتاليا ، شهر ماناوگات آنتاليا ، شهر تاريخي آسپندوس آنتاليا ، کسيک مناره آنتاليا ، موزه آتاتورک آنتاليا ، دروازه هادريان آنتاليا ، شهر تاريخي آسپندوس آنتاليا ، شهر پرگا آنتاليا و شهر باستاني اليمپوس آنتاليا نيز است. 3. هتل هاي مجلل و لوکس آنتاليا يکي از دلايل انتخاب تور آنتاليا وجود هتل هاي مجلل در اين شهر مي باشد که همه ي امکانات تفريحي و رفاهي را براي مسافران عزيز فراهم کرده اند.در اين ميان مي توان به هتل هاي آدم و حوا ، هتل مردان پالاس ، هتل کروانسراي لارا آنتاليا ، هتل تايتانيک آنتاليا ، هتل پورتوبلو آنتاليا نام برد.

برای ثبت دیدگاه ابتدا باید وارد سایت شوید ورود
پاسخ داده شده : 7 آبان 96
توسط

آنتاليا يکي از مهم ترين شهر توريستي ترکيه به شمار مي رود که همه ي اين ها به دليل زيبايي و منحصر به فرد بودن شهر آنتاليا مي باشد.آب و هواي آنتاليا مديترانه اي به اين صورت که در فصل تابستان آب و هواي گرم و خشک و زمستان هاي معتدل و باراني دارد به همين دليل است که گردشگران تور آنتاليا در فصل تابستان به اين شهر سفر مي کنند.در اين قسمت مي خواهيم دلايل انتخاب تور آنتاليا به مسافران عزيز معرفي کنيم.

 1. مراکز خريد آنتاليا :

مسافران عزيزي که علاقه مند به خريد هستند به هيچ عنوان مراکز خريد آنتاليا را از دست ندهند ، مراکز خريد در آنتاليا يکي از دلايل انتخاب تور آنتاليا مي باشد که گردشگران زيادي در طول سفر خود را سرگرم خريد و گشت و گذار در مراکز خريد آنتاليا مي کنند.مراکز خريد در آنتاليا بسيار وسيع و انواه پوشاک با برند هاي ترکي و بين المللي را با بهترين کيفيت و قيمت به مشتريان خود عرضه مي کنند در اين ميان به چند تا از بهترين مراکز خريد آنتاليا به نام هاي مرکز خريد دپو آنتاليا ، مرکز خريد ترا سيتي آنتاليا ، مرکز خريد لاورا آنتاليا و مرکز خريد شي آنتاليا  نيز اشاره کرد.

2. پارک هاي آبي آنتاليا :

شهر آنتاليا پر از تفريحات متنوع و مهيج مي باشد که در اين ميان پارک هاي آبي آنتاليا را يکي از مهم ترين دلايل انتخاب تور آنتاليا معرفي کرد.از معروف ترين پارک هاي آبي آنتاليا مي توان به پارک آبي ديدمان آنتاليا و پارک آکوالند آنتاليا نيز اشاره کرد.اين پارک ها با مجهز ترين سيستم هاي تفريحي ساخته شده است که در آن انواع سرسره ها و وسايل بازي به روز قرار داده شده که امروزه به يکي از جاذبه هاي گردشگري و تفريحات آنتاليا تبديل گرديده است.

 3. تور هاي تفريحي آنتاليا :

تفريحات در آنتاليا به قدر زياد است که ممکن هست براي تجربه ي همه ي آن ها زمان کم بياوريد همه ي اين تفريحات باعث شده سالانه گردشگران زيادي به اين شهر توريستي سفر کنند.از تور هاي تفريحي آنتاليا مي توان به جيپ سافاري آنتاليا ، کواد سافاري در آنتاليا ، قايق سواري در رودخانه وحشي ،تور کشتي آنتاليا ، ميکرو لايت آنتاليا ، چتربازي در آنتاليا و تور غواصي آنتاليا اشاره کرد.

برای ثبت دیدگاه ابتدا باید وارد سایت شوید ورود
خوش آمدید, این مجموعه.مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران است
 • تمامی دسته بندی ها
 • (26)
 • (26)
 • (25)
 • (26)
 • (26)
 • (26)
 • (26)
 • (55)
 • (12)
 • (26)
 • (19)
 • (26)