محبوب ترین تورهای زمستانی خارجی کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده 3 بهمن 1397 در تورهای خارجی توسط admin (37,900 امتیاز)

در دنیا صدها مقصد گردشگری وجود دارد که هرکدام با توجه به جشن ها و فستیوال ها، شرایط آب و هوایی، تفریحات مختلف و غیره، فصل گردشگری مخصوص به خود را دارند. برای اکثر گردشگران همواره سوال بوده که محبوب ترین تورهای زمستانی خارجی کدام ها هستند؟ جهت پاسخ به این سوال در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا به ررسی محبوب ترین تورهای زمستانی خارجی بپردازیم.

سوئیس: بطور کلی مهم ترین دلیل سفر گردشگران به سوئیس، تفریحات زمستانی پرطرفدار کشور است. اما اگر در زمستان قصد دارید به این کشور سفر کنید، جهت تجربه تفریحاتی مانند اسکی، توصیه می شود به منطقه اینترلاکن بروید. این منطقه در میان سه کوه قرار دارد و در زمستان، یکی از بهترین نقاط برای اسکی می باشد. لازم به ذکر است مسیر جهت پیاده روی و اسکی این سه کوه، نزدیک به 220 کیلومتر است.

رم: رم، پایتخت ایتالیا، شهری است که مملو از جاذبه های تاریخی بی نظیر می باشد. به دلیل آب و هوای سرد رم، فصل تابستان شلوغ ترین زمان سفر به این شهر است که به موجب آن، علاوه بر اینکه گردشگران تور رم می بایست در میان شلوغی بسیا زیاد شهر تردد کنند، هزینه بسیار بالایی هم جهت اقامت باید پرداخت شود. اما فصل زمستان برای گردشگرانی که سازگاری با شرایط آب و هوایی رم را دارند می توان بهترین فصل سفر به این شهر باشد چراکه هم شلوغی تابستان را تحمل نمی کنند هم هزینه به مراتب کمتری را نسبت به سایر فصول پرداخت می کنند و در کنار آن، بازدید از بناهای تاریخی بی نظیر رم که پوشیده از برف می باشند بسیار جذاب خواهد بود.

کیپ تاون: شهر کیپ تاون که در جنوب آفریقا قرار دارد به لطف هتل های 5 ستاره و لوکس و تجربه زندگی مجلل یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری می باشد. به دلیل موقعیت جغرافیایی کیپ تاون، بهترین زمان سفر به این شهر فصل پاییز و بخصوص زمستان است چرا که در این فصل دمای شهر به کمتر از 22 درجه رسیده و گردشگران تور کیپ تاون می توانند به راحتی از نقاط مختلف شهر بازدید کنند.

یکی از محبوب ترین تورهای زمستانی خارجی بخصوص در میان ایرانیان، دبی است. دبی جزء گرم ترین شهرهای دنیا بخصوص در فصل تابستان می باشد که به موجب آن، گردشگران تور دبی غالبا در فصل زمستان به این شهر سفر می کنند. لازم به ذکر است دبی یکی از مقاصد گردشگری لوکس و مدرن می باشد که تجربه اقامت متفاوتی را برای گردشگران به ارمغان می آورد.

 

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...