لوکس ترین مراکز خرید سنگاپور کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده 2 بهمن 1397 در مراکز خرید توسط admin (37,900 امتیاز)

سنگاپور شهری مدرن و لوکس جهت تجربه سفری متفاوت است. یکی از مهم ترین دلایلی که سالانه میلیون ها گردشگر از سراسر دنیا به این کشور سفر می کنند، بازدید از لوکس ترین مراکز خرید سنگاپور جهت خرید، تهیه سوغاتی و ثبت خاطرات خوش است. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از لوکس ترین مراکز خرید سنگاپور آشنا شوید.

مرکز خرید آیون اورکارد: یکی از محبوب ترین مراکز خرید سنگاپور می باشد که به دلیل موقعیت مناسبی که دارد، فاصله کمی تا اکثر هتل های شهر دارد. گردشگران تور سنگاپور می توانند اوج معماری مراکز خرید را در آیون اورکارد مشاهده کنند. ظاهری لوکس که از شیشه، استیل و مرمر ساته شده، زیبایی و روشنایی بی نظیر که در شب خود را نشان می دهد از دلایل محبوبیت بالای مرکز خرید است. گردشگران در آیون اورکارد می توانند بهترین برندهای معتبر جهانی در زمینه کالاها خانگی، لوازم الکترونیک، پوشاک و غیره را مشاهده کنند که با قیمت های گرانی به فروش می رسند. همچنین در داخل مرکز خرید، رستورانی بزرگ و لوکس وجود دارد که بهترین غذاهای بین المللی توسط سراشپزان مجرب برای گردشگران سرو می شود.

ناتیس بریج: این مرکز خرید جزء مدرن ترین مراکز خرید سنگاپور است و 4 طبقه داشته و تمرکز آن بر روی جواهرات می باشد. وجود صدها فروشگاه عرضه جواهرات باعث شده ناتیس بریج یکی از مدرن ترین سیستم های امنیتی ار دنیا را داشته باشد. گردشگران تور سنگاپور می توانند در این مرکز خرید انواع جواهرات، ساعت های لوکس و برندهای معتبر جهانی را مشاهده کنند.

مرکز خرید پاراگون: اگر در سفر به سنگاپور قصد دارید تجربه خریدی لوکس و گران را داشته باشید حتما از مرکز خرید پاراگون بازدید کنید. این مرکز خرید در کنار رستوران های داخل که غذاهای مختلف را با گران ترین قیمت ممکن عرضه می کند، فروشگاه هایی دارد که اکثر آن ها برندهای لوکس و معتبر جهانی بوده و برچسب های قیمتی نیز بسیار بالاتر از حد معقول می باشند.

ویوو سیتی: بزرگ ترین و بهترین مرکز خرید سنگاپور طبق نظر گردشگران، ویوو سیتی است. این مرکز خرید مجموعه ای شامل فروشگاه ها، فود کورت، سرزمین بازی و سینما است بطوریکه گردشگران می توانند در میان فروشگاه ها که کالاهای با کیفیت و با برندهای معروف را عرضه می کنند خرید کرده، در فود کورتی که انواع غذاهای محلی، دریایی و بین المللی با کیفیت بالا و قیمتی معقول سرو می شوند رفع خستگی کنند و از تفریحات مختلف مانند بزرگترین سالن سینمای سنگاپور، سالن آمفی تئاتر، سرزمین بازی کودکان و غیره بازدید کنند.

مرکز خرید ماندارین گالری: ماندارین گالری که خود مرکز خرید لوکس می باشد، در کنار هتل لوکس و مجلل ماندارین نیز قرار دارد. این مرکز خرید بیش از 50 فروشگاه دارد که انواع پوشاک معتبر جهانی را عرضه می کنند و به موجب آن، اگر از عاشقان مد هستید، بازدید از این مرکز خرید همواره توصیه می شود. همچنین در کنار فروشگاه های پوشاک، تعدادی فروشگاه بسیار لوکس وجود دارد که کالاهایی مانند گوشی های تزئین شده با سنگ های گران قیمت و غیره را به فروش می رسانند.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...