بهترین سوغاتی های ژاپن چیست؟

0 امتیاز
سوال شده 26 دی 1397 در سوغات توسط admin (37,900 امتیاز)

ژاپن کشوری است که مردمی با فرهنگ و آداب رسوم عجیبی دارد که به موجب آن، گردشگران می توانند علاوه بر بازدید از جاذبه های گردشگری و مکان های دیدنی، آداب و رسوم و سنت های مردم را مشاهده کرده و در کنار آن، بهترین سوغاتی های ژاپن را در میان مراکز خرید مختلف بخصوص مراکز خرید سنتی تهیه کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین سوغاتی های ژاپن بیشتر آشنا شوید.

چای سبز: یکی از رایج ترین سوغاتی ها که جزء اصیل ترین سوغاتی های ژاپن هم می باشد چای سبز است. چای سبز بخاطر خواص بی نظیری که دارد از محبوبیت بالایی برخوردار بوده و گردشگران تور ژاپن می توانند چای سبز اصیل ژاپنی را در فروشگاه معروف یاماموتویاما تهیه کنند.

شرینی برنجی ژاپنی: یکی از لذیذ ترین و بهترین سوغاتی های ژاپن، شیرینی برنجی فوناهاشیا است. فوناهاشیا شیرینی فروشی می باشد که قدمتش به سال 1885 باز گشته و انواع شیرینی های برنجی به همراه سبزی های دریایی، کنجد و غیره را به فروش می رساند.

چاقوهای ژاپنی: ژاپنی ها به غذاهای لذیذ، عجیب و غریب و بی نظیری که سرو می کنند معروف هستند. چاقو یکی از مهم ترین ادوات آشپری بوده و آشپران ژاپنی هم اهمیت زیادی به آن می دهند. گردشگران تور ژاپن که قصد دارند بهترین چاقوهای ژاپنی را تهیه کنند می توانند برند آریتسوگو را تهیه کنند که بسیار محبوب می باشد.

واشی: واشی به معنای کاغذ سنتی ژاپن می باشد. فروشگاه هایبارا که جزء فروشگاه های قدیمی ژاپن می باشد که انواع کاغذهای سنتی ژاپنی را در طرح های پاکت، تقویم، کاغذهای دکوری و غیره با قیمتی مناسب برای گردشگران تور ژاپن ارائه می دهد. لازم به ذکر است فروشگاه هایبارا با قدمتی بیش از 200 سال در نزدیکی خیابان گینزا واقع در منطقه نیهون باشی قرار دارد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...