وحشتناک ترین جاذبه های ایران کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده 25 دی 1397 در جاذبه های گردشگری توسط admin (37,900 امتیاز)

ایران کشوری مملو از جاذبه های گردشگری است که این موضوع باعث شده سالانه میلیون ها گردشگر به شهرهای مختلف ایران سفر کرده و از مکان های دیدنی جذاب بازدید کنند. برخی از جاذبه های گردشگری، ترسناک و یا خطرناک بوده و جزء وحشتناک ترین جاذبه های ایران می باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از وحشتناک ترین جاذبه های ایران آشنا شوید.

برج میلاد: برج میلاد یکی از توریستی ترین مکان های دیدنی تهران است که از مهم ترین امکانات آن می توان به سکوی بالای برج که گردشگران چشم انداز بی نظیری از تهران را مشاهده می کنند اشاره نمود. با اینکه گردشگران تور تهران می توانند از رستوران گردان، گالری موزه و سایر امکانات دیگر استفاده کنند اما خوب است بدانید سکوی مشاهده شهر هرچند از لحاظ امنیتی تضمین شده است اما برای خیلی ها می تواند رفتن به ارتفاع 435 متری وحشتناک باشد.

جنگلی واقع در روستای سربرج: گردشگران تور مشهد که در سفر به این شهر از منطقه معروف و تفریحی طرقبه بازید می کنند خوب است بدانند در روستای سربرج واقع در نزدیکی طرقبه، جنگلی وجود دارد که شاید در طول روز بسیار خوش آب و هوا، دلنشین و جذاب باشد اما در تاریکی شب ها صداهای جیغ مانندی از دل جنگل شنیده می شود که منشا آن مشخص نبوده و می تواند ترسناک باشد. همچنین لازم به ذکر است طبق گفته اهالی منطقه، این صدا مربوط به ملخ هایی است که در شب وارد جنگل می شوند.

دره ارواح: یکی از زیباترین مناطق دیدنی تهران که گردشگران تور اهواز امکان بازدید از آن را دارند، دره کول خرسان معروف به دره ارواح است. این دره در 40 کیلومتری شهر دزفول واقع شده و آبشار، بیشه زار، جوشیدن چشمه ها و غیره باعث شده یکی از توریستی ترین مکان های دیدنی ایران باشد. دره هایی که در مسیر قرار دارد برخی مواقع به قدری تنگ است که فقط یک نفر می تواند از آن عبور کند و از این رو، دره ارواح را یکی از وحشتناک ترین جاذبه های تهران می نامند.

کلبه وحشت: منطقه هفت دغنان واقع در روستای صومعه سرا که در استان گیلان قرار دارد، به دلیل ویژگی بسیار عجیب آن باعث شده یکی از توریستی ترین نقاط این شهر باشد. این منطقه جنگلی در طول روز بسیار زیبا و خوش آب و هوای می باشد اما شب ها هوای منطقه به دلیل موقعیت جغرافیایی، سنگین تر شده و بازدید را برای گردشگران دشوار می کند. اگر قصد دارید در هفت دغنان با یکی از وحشتناک ترین جاذبه های ایران آشنا شوید، به قسمت شرقی منطقه رفته و از کلبه متروکه واقع در آن بازدید کنید. طبق افسانه ها و گفته های اهالی منطقه در این کلب ارواح وجود دارد و اگر شخصی بتواند یک شب کامل را در این کلبه مانده و بر ترس غلبه کند، ارواح او را ثروتمند خواهند کرد.

 

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...