بهترین تفریحات زمستانی در تهران کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده 24 دی 1397 در تفریحات توسط admin (37,900 امتیاز)

تهران به غیر از جاذبه های گردشگری، موزه ها، پارک ها و اماکن دیدنی و تاریخی، تفریحات زیادی هم دارد که برخی از آن ها را در فصل های مختلف می توان تجربه کرد. فصل زمستان یکی از بهترین زمان های سال جهت تجربه بهترین تفریحات زمستانی در تهران است که این موضوع باعث شده فصل زمستان هم جزء توریستی ترین زمان های شهر باشد. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین تفریحات زمستانی در تهران آشنا شوید.

باغ فردوس: باغ فردوس در واقع موزه سینما است و گردشگران تور تهران که قصد دارند از این موزه بازدید کنند خوب است بدانند موزه سینما باغ فردوس در نزدیکی میدان تجریش قرار دارد و گردشگران هنگام ورود با پارکی بزرگ و خوش آب و هوا روبرو می شوند که در انتهای آن ساختمانی قدیمی قرار دارد. این در طبقه پایین ساختمان سینما قرار داشته و در طبقه بالای آن، موزه سینما قرار دارد. بازدید از باغ فردوس بخصوص در فصل زمستان با سفیدپوش شدن فضای پارک بسیار جذاب و خاطره انگیز خواهد بود.

دربند: تقریبا اکثر مردم ایران دربند را می شناسند. این منطقه جزء مرتع ترین نقاط تهران می باشد یکی از توریستی ترین و شلوغ ترین نقاط شهر در طول سال است. گردشگران می توانند در این منطقه انواع غذاهای ایرانی، فرنگی، سنتی و نوشیدنی های مختلف را در منطقه ای کوهستانی میل کرده و از آب و هوای دلنشین آن نیز لذت ببرند. لازم به ذکر است بازدید از دربند و میل کردن نوشیدنی های گرم در هوای سرد و برفی یکی از لذت بخش ترین و بهترین تفریحات زمستانی تهران می باشد.

اسکی: اسکی در میان همه از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. کوه های تهران در فصل زمستان و با بارش اولین برف سفید پوش شده و این فرصت را برای گردشگران تور تهران فراهم می سازد تا اسکی را در مجهز ترین پیست های اسکی تهران تجربه کنند. همچنین گردشگران می توانند دوره های آموزش اسکی را هم در این پیست ها فراگیرند.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...