بهترین زمان سفرهای خارجی چه فصلی است؟

0 امتیاز
سوال شده 16 دی 1397 در تورهای خارجی توسط admin (37,900 امتیاز)

بهترین زمان سفرهای خارجی چه فصلی است؟ سوالی که اکثر گردشگران جهت سفر کردن به مقاصد گردشگری مختلف به دنبال پاسخ آن می گردند. هر مقصد گردشگری با توجه به شرایط آب و هوایی، فستیوال ها، تفریحات و حتی هدفی که گردشگران از سفر به مقصدی دارند، دارای بهترین زمان سفر می باشد که گردشگران خوب است اطلاعاتی راجع به آن داشته باشند. در این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی کلی بهترین زمان سفرهای خارجی در میان مقاصد آفریقایی و آسیایی بپردازیم.

گردشگرانی که قصد سفر و بازدید از کشورهای آفریقایی را دارند حتما می دانند که آفریقا به دلیل موقعیت جغرافیایی، یکی از گرم ترین نقاط روی زمین است. از اینرو، شهرهایی مانند کیپ تاون، کازابلانکا، ژوهانسبورگ و غیره که جزء توریستی ترین مقاصد آفریقایی هستند همواره در طول سال دارای آب و هوای گرمی می باشند. از اینرو، فصل زمستان به اینکه همچنان هوا گرم است اما نه به شدت سایر فصول، بهترین زمان سفر به این مقاصد خواهد بود. لازم به ذکر است فصل پاییز و زمستان جزء شلوغ ترین فصل های آفریقا بوده و به موجب آن، هزینه سفر نیز افزایش می یابد و خوب است بدانید این موضوع برای کشورهای امارات و دبی هم صدق می کند.

اکثر کشورهای آسیایی در طول سال دارای شرایط آب و هوایی نسبتا یکسانی دارند از اینرو مقاصد گردشگری مانند آنتالیا، استانبول، روسیه، چین، هند و غیره معمولا در فصل تابستان، یکی از توریستی ترین فصل های خود را تجربه می کنند زیرا در این فصل، اکثر مقاصد آسیایی از شرایط آب و هوایی متعادل تری نسبت به سایر فصول برخوردارند. اگر جزء آن دسته از گردشگران تور لحظه آخری هستید که علاقه زیادی به ورزش های زمستانی دارد، فصل زمستان در میان کشورهایی مانند هند، چین، روسیه و ترکیه می تواند بهترین زمان جهت تجربه تفریحات زمستانی باشد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...