لوکس ترین مراکز خرید تهران کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده 15 دی 1397 در مراکز خرید توسط admin (37,900 امتیاز)

اگر در تهران قصد داشتید بجای خرید از مراکز خریدی مانند بازار بزرگ، خیابان ولیعصر و غیره، گشتی در میان لوکس ترین مراکز خرید تهران بزنید، خوب است با برخی از آن ها آشنا شوید. در شهر تهران مراکز خرید زیادی وجود دارد که برخی از آن ها لوکس می باشند بطوریکه گردشگران در این مراکز خرید کالاهایی با برچسب قیمتی چند برابر گران تر از قیمت اصلی را تهیه می کنند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از لوکس ترین مراکز خرید تهران آشنا شوید.

مرکز خرید پالادیوم: پالادیوم یکی از معروف ترین و لوکس ترین مراکز خرید تهران است که در منطقه زعفرانیه و در خیابان مقدس اردبیلی واقع شده است. این مرکز خرید در سال 1393 ساخته شد و در میان قشر ثروتمند جامعه بخصوص بازیگران و افراد معروف، از محبوبیت بالایی برخوردار است. گردشگرانی که از نقاط مختلف با تور تهران به این شهر سفر می کنند اگر قصد دارند لوکس ترین کالاها یا حتی کالاهایی که با ارزش ناچیز اما قیمت های نجومی دارند را تهیه کنند، مرکز خرید پالادیوم می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد. همچنین فود کورت بزرگی در پالادیوم وجود دارد که یکی از شلوغ ترین فود کورت های تهران بوده و همه نوع غذایی با قیمت های گران را می توان در آن یافت.

مرکز خرید سام سنتر فرشته: برخی از گردشگران تور تهران که از مراکز خرید لوکس این شهر بازدید می کنند یا حتی افرادی که در تهران زندگی می کنند، سام سنتر فرشته را حتی لوکس تر از مرکز خرید پالادیوم می دانند بطوریکه خیلی ها به این مرکز خرید، جزیره ای جدا از ایران می گویند. در این مرکز خرید که 2350 متر مربع مساحت دارد، نزدیک به 26 فروشگاه قرار گرفته شده است که لوکس ترین و معتبرترین برندهای دنیا در زمینه لوازم خانگی، الکترونیکی و پوشاک می باشند. همچنین در کنار فروشگاه ها، در طبقه نهم سام سنتر رستورانی لوکس و بی نظیر وجود دارد که می توان در کنار میل کردن بهترین و باکیفیت ترین غذاها، از چشم انداز زیبای شهر نیز لذت برد.

مرکز خرید گالریا: این مرکز خرید 17 طبقه دارد که دو طبقه از آن را فود کورت بزرگ و لوکس تشکیل می دهد. به غیر از کالاهی لوکس و حضور برندهای معتبر، یکی از ویژگی های گالریا که توجه همه را به سمت خود جلب کرده است، معماری بی نظیر و سنگل های تراورتن است که با ترکیب گرانیت های ایتالیایی، فضایی لوکس را ارائه داده است. همچنین خوب است بدانید در مرکز خرید گالریا واقع در ولنجک، هر ماه برنامه های هیجان انگیز، مسابقات و قرع کشی های جذابی برگزار می شود که از دلایل معروف شدن مرکز خرید در میان مردم می باشد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...