بهترین غذاهای آلمان

0 امتیاز
سوال شده 12 دی 1397 در غذا/رستوران توسط admin (37,900 امتیاز)

در آلمان رستوران های زیادی وجود دارد که هرکدام علاوه بر غذاهای بین المللی، بهترین غذاهای آلمان را برای گردشگران سرو می کنند که باعث شده یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران به این کشور، غذاهای آلمانی بوده و به موجب آن، آلمان جزء پرطرفدارترین مقاصد گردشگری باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از لذیذ ترین و بهترین غذاهای آلمان آشنا شوید.

رولادان: رولادان یکی از لذیذترین غذاهای آلمانی است که اگر قصد میل کردن آن را دارید باید زمان زیادی را منتظر باشید. المانی را برای پخت این غذا گوشت گاو را به برش های نازک تبدیل می کنند و با استفاده از سس خردل، سبزیجات و ادویه های مختلف آن را به صورت رول درآورده و درون فر قرار می دهد. به دلیل اینکه آلمانی ها حساسیت بالایی را برای غذاها به خرج می دهند، رولادان را درون فر با حرارت برای چند ساعت قرار می دهند که خوب مغزپخت شود. به گردشگران تور آلمان توصیه می شود جهت کاهش زمان انتظار برای میل کردن غذا، ابتدا نسبت به رزرو و آماده شدن غذا اقدام کرده سپس به رستوران مراجعه کنند.

سائوربراتن: همانطور که گفتیم، مردم آلمان زمان زیادی را برای تهیه غذا صرف می کنند تا بهترین غذاهای آلمانی را برای گردشگران سرو کنند و سائوربراتن هم یگی از این دسته غذاها می باشد که پخت آن زمان بر است. گردشگران تور آلمان خوب است بدانند این غذا که از برنج، گوشت، سبزیجات و سب زمینی تهیه شده است بیشتر در مراسم های سنتی، عروسی ها و مراسم مجلل سرو می شود.

شنیتسل: یکی از محبوب ترین و بهترین غذاهای آلمان شنیتسل است. این غذا از گوشت یا مرغ تهیه می شود بطوریکه ابتدا گوشت یا مرغ را به صورت لایه های نازک درآورده و سپس درون آرد سوخاری و تخم مرغ قرار می دهد که بعد از آن به همراه دورچینی شامل سیب زمینی سرخ شده، سبزیجات و لیمو سرو می شود. گردشگران تور آلمان خوب است بدانند این غذا برخلاف اکثر غذاهای آلمانی دیر پز نمی باشد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...