آداب غذا خوری اروپایی چیست؟

0 امتیاز
سوال شده دی 9, 1397 در فرهنگ توسط admin (37,900 امتیاز)

آداب غذا خوری اروپایی بخصوص کشورهایی مانند فرانسه، یکی از استانداردترین آداب غذاخوری در دنیا می باشد که قدمت آن به دوران قرون وسطی باز می گردد. گردشگران در اکثر کشورهای اروپایی با آداب و رسوم غذا خوردن متفاوتی روبرو می شوند که برخی جالب و برخی عجیب هستند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از آداب غذا خوری اروپایی آشنا شوید.

گردشگران تور ترکیه اگر به استانبول و قسمت اروپایی شهر سفر می کنید خوب است بدانید جویدن آدامس در شهر ممنوع می باشد به بیان دیگر، آداس جویدن در فرهنگ مردم استانبول کاری ناشایست تلقی شده و توصیه می شوند گردشگران جهت خوشبخو کردن بوی دهان، بجای آدامس از قرص ها و خوشبو کننده های مختلف استفاده نمایند.

مردم اسپانیا یکی از عجیب ترین آداب غذا خوری اروپایی ها را دارند. گردشگران تور اسپانیا خوب است بدانند در سفر به این کشور هیچوقت لیوان آب یا نوشیدنی های مختلف را یکباره ننوشند زیرا کاری ناشایست بوده و بخصوص افراد مسن ممکن است با شما برخورد کنند.

ایتالیا به غذاهای معروفی که سرو می کند معروف است. یکی از مهم ترین دلایل سفر گردشگران تور ایتالیا به این کشور، میل کردن بهترین غذاهای ایتالیایی در میان رستوران های مختلف شهر است. خوب است بدانید سرآشپزان و رستوران های ایتالیا بسیار به غذاهایی که سرو می کنند می بالند از اینرو، هیچوقت در صورتیکه پنیر سرو شده برایتان کم بود، درخواست پنیر بیشتر نکنید زیرا در واقع به دلیل تغییر طعم غذای سرو شده، به رستوران و سرآشپز آن توهین کرده اید.

در سفر به فرانسه، گردشگران قصد دارند زمان زیادی را در رستوران ها و کافه های شهر سپری کنند تا بهترین و لذیذترین غذاها و نوشیدنی های فرانسوی را میل کنند. گردشگران تور فرانسه خوب است بدانید هیچگاه در رستوران ها و کافه ها، غذا یا نوشیدنی خود را سریع نوش جان نکرده و در صورتی که در غذای سرو شده، نان وجود داشت، همواره آن را در بالای بشقاب بر روی میز قرار دهید زیرا به غیر از آن، نشانه بدشانسی می باشد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...