رومانتیک ترین مکان های پاریس کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده دی 8, 1397 در جاذبه های گردشگری توسط admin (37,900 امتیاز)

پاریس، عروس شهر ها و شهری برای عشاق است که این موضوع باعث شده رومانتیک ترین مکان های پاریس در میان گردشگران از محبوبیت بالایی برخوردار باشد. گردشگرانی که قصد دارند با شریک زندگی خود لحظات تکرار نشدنی را در پاریس بگذرانند خوب است با برخی از رومانتیک ترین مکان های پاریس که در ادامه مطلب به معرفی آن ها می پردازیم آشنا شوند.

جزیره ایل دو لا سیته: پاریس تنها دو جزیره طبیعی دارد که ایل دو لا سیته یکی از آن ها می باشد. این جزیره یکی از قدیمی ترین مکان های گردشگری پاریس بوده و زوج های زیادی را می توان در آن مشاهده نمود که لب ساحل یا بر روی صخره ای نشسته و درحال مشاهده چشم انداز بی نظیر از دریا هستند.

برج ایفل: معروف ترین جاذبه گردشگری پاریس، برج ایفل است. علاوه بر فضای سبز اطراف برج که جزء شلوغ ترین نقط پاریس می باشد، گردشگران می توانند بهترین لحظات رومانتیک خود را در بالای برج داشته باشند. در قسمت بالایی برج ایفل گردشگران تور پاریس می توانند در کنار شریک خود، چشم انداز بی نظیری از شهر داشته و نهایت لذت را از آن ببرند.

برج مونپارناس: به غیر از برج ایفل، برج مونپارناس هم یکی از رومانتیک ترین مکان های پاریس است. گردشگران می توانند در قسمت بالایی برح علاوه بر چشم انداز بی نظیری که از شهر و برج ایفل دارند، لحظات خوشی را بخصوص هنگام غروب آفتاب تجربه کنند.

همچنین به غیر از جاذبه های گردشگری، کافه های بی نظیری هم در این شهر وجود دارد که گردشگران تور پاریس لحظات رومانتیکی را در آن ها تجربه می کنند:

کافه Grande Mosquee: این کافه انواع نوشیدنی ها و دسرهای بی نظیری را محیطی باز برای گردشگران سرو می کند تا علاوه بر میل کردن آن ها، از لحظات خوش در هوای بی نظیر پاریس نیز لذت ببرند. همچنین خوب است بدانید شیرینی های این کافه، یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن در میان گردشگران می باشد.

La Cafeotheque: اگر علاقه زیادی به کتاب داشته و می خواهید در کنار شریک خود کتاب بخوانید، این کافه یکی از بهترین و رومانتیک ترین مکان های پاریس برایتان می باشد. گردشگران می توانند همه روزه از ساعت 8:30 صبح الی 7:30 بعد از ظهر در این کافه علاوه بر میل کردن انواع نوشیدنی ها و کیک های بی نظیر، کتاب های مختلف خوانده و حتی در صورت امکان، با ساز خود موسیقی دلخواه بنوازند.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...