بهترین تفریحات ایران کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده دی 5, 1397 در تفریحات توسط admin (37,900 امتیاز)

در نقاط مختلف ایران، تفریحات مختلفی را می توان مشاهده کرد که هرکدام امکانات منحصر به فردی داشته و خاطرات به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان می آورند. برخی از این تفریحات به دلیل محبوبیت بالا در میان گردشگران، جزء بهترین تفریحات ایران به حساب می آیند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از بهترین تفریحات ایران آشنا شوید.

بطور کلی شمال ایران یکی از هیجان انگیزترین مکان های گردشگری و تفریحی در این کشور می باشد. گردشگران تور شمال در سفر به این نقطه از کشور، حتما از منطقه نمک آبرود بازدید کنند. این منطقه تفریحات بی نظیری دارد که در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

تله کابین: شاید معروف ترین تفریح نمک آبرود تله کابینش باشد. گردشگران می توانند با سوار شدن به تله کابین، چشم انداز بی نظیری از شهر، جنگل و دریا داشته باشند.

پینت بال: نمک آبرود جنگل و فضای سبز بی نظیری دارد که این موضوع باعث شده بازی پینت بال در میان جنگل ها بسیار هیجان انگیز باشد. لازم به ذکر است زمین پینت بال نمک آبرود محافظت شده بوده و از ایمنی لازم برخوردار می باشد.

گلایدر: اگر سوار شدن به تله کابین جهت مشاهد شهر، جنگل و دریا کافی نیست می توانید از گلایدر و پاراگلایدر نمک آبرود استفاده نمایید. گردشگران تور شمال با پرداخت هزینه ای می توانند سوار بر گلایدر شده و در ارتفاع بسیار بالاتری نسبت به تله کابین ها، چشم اندازی بی نظیری داشته باشند.

در کنار شمال کشور، مشهد نیز یکی از بهترین تفریحات ایران را دارد. گردشگران تور مشهد در سفر به این شهر با تفریحگاه های زیادی مواجه می شوند که در میان آن ها، پارک ملت و سرزمین موج های آبی مشهد جزء محبوب ترین و بهترین تفریحات ایران محسوب می شوند. جالب است بدانید طبق گفته اکثر مردم، شهربازی موجود در پارک ملی مشهد، یکی از ایمن ترین شهربازی های ایران می باشد.

اگر قصد دارید بهترین تفریحات آبی ایران را تجربه کنید، حتما به جزیره کیش سفر کنید. گردشگران تور کیش می توانند در این جزیره تجربه بی نظیری از تفریحات آبی مانند غواصی، جت اسکی، قایقرانی و غیره را داشته باشند. لازم به ذکر است بهایی که برای تفریحات آبی در کیش پرداخت می کنید شاید کمی گران باشد.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...