گران ترین تورهای اروپایی کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده دی 4, 1397 در تورهای اروپایی توسط admin (37,900 امتیاز)

بطور کلی اروپا یکی از گران ترین نقاط روی زمین است که به موجب آن، تور های اروپایی که گردشگران جهت سفر اخذ می کنند نیز گران می باشد. برخی از شهرهای اروپایی هزینه زیادی برای اقامت دارند که بخاطر این موضوع، تور های آن ها نیز جزء گران ترین تورهای اروپایی محسوب می شوند. در ادامه مطلب ما همراه باشید تا با برخی از گران ترین تورهای اورپایی بیشتر آشنا شوید.

یکی از گران ترین تورهای اروپایی، تور فرانسه است. فرانسه بخصوص پاریس به لطف هتل های بسیار لوکس، کافه ها و رستوران های بی نظیر، هزینه بسیار زیادی را بر دوش گردشگران می گذارد. همچنین خوب است بدانید هزینه زندگی بخصوص خورد و خوراک در فرانسه 50 درصد بیشتر از حد استاندارد بوده و فرانسه بخصوص پاریس، جزء گران ترین شهرهای دنیا نیز می باشد.

سوئیس کشوری لوکس و محبوب در میان گردشگران است و سالانه گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند که کوه نوردی، صخره نوردی و اسکی مهم ترین دلیل سفر آن ها می باشد. شهرهای معروف سوئیس مانند زوریخ و ژنو به لطف هتل های لوکس و هزینه زندگی بالا، طبق اطلاعاتی که وجود دارد سومین مقصد گردشگری گران دنیا بعد از سنگاپور و پاریس می باشد.

نروژ با اقتصاد و صنعت عالی، مردمی با فرهنگ غنی، آمار جرم و جنایت پایین، شهری همواره پاکیزه و ارائه خدمات بی نظیر از جانب دولت برای شهروندان و گردشگران، یکی از بهترین کشورهای دنیا جهت اقامت، تحصیل، گردش، کار و تجارت می باشد اما تمام این خدمات رایگان نبوده و به موجب آن، هزینه زندگی و حتی سفر به نروژ بسیار گران می باشد و گردشگران تور نروژ خوب است بدانید طبق بررسی هایی که انجام شده است نروژ پنجمین کشور گران دنیا در سال 2018 می باشد.

 

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...