ارزان ترین تورهای ایران کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده دی 3, 1397 در تورهای داخلی توسط admin (37,900 امتیاز)

ایران شهرهای زیادی دارد که هرکدام با توجه به ویژگی هایی که دارد از محبوبیت بالایی در میان گردشگران برخوردارند. گردشگرا جهت اخذ تورهای مختلف برای شهرهای ایران می بایست مبالغی را پرداخت کنند و همچنین در کنار آن، هزینه هایی هم در طول سفر روی دوششان قرار می گیرد. تورهای برخی از شهرها به دلایل مختلفی جزء ارزان ترین تورهای ایران هستند که حتی در میان گردشگران هم از محبوبیت قابل توجهی برخوردارند. ارزان ترین تورهای ایران لزوما به نوع هتل و خدمات ارائه شده بستگی ندارد.

برخی از مقاصد گردشگری داخلی مانند مشهد، اصفهان، کیش، و غیره که پر طرفدارترین تور ها هستند، ممکن است گردشگران اینگونه تصور کنند به دلیل محبوبیت بالای این شهرها هزینه تور و سفر هم گران خواهد بود. اما لازم است بدانید بطور مثال تور کیش می تواند هزینه کمتری برخلاف تصور مردم داشته باشد زیرا این شهر در کنار هتل های لوکس 5 ستاره، هتل های 4 ستاره با کیفیتی هم دارد که از نظر قیمت با سایر هتل ها رقابت می کند. همچنین در خصوص هزینه سفر باید این نکته را در نظر بگیریم که کیش جزء مناطق آزاد ایران به حساب آمده و غالبا قیمت محصولات عرضه شده در مراکز خرید کیش کمتر از سایر شهرهای غیر آزاد ایران می باشد.

یکی از دیگر از تورهای ارزان ایران تور تبریز است. تبریز به شهر بدون گدای ایران معروف می باشد و غالب افراد این شهر در نوع خود ثروتمند هستند. برخی از نقاط تبریز مانند منطقه آزاد ارس یکی از ازران ترین مکان ها جهت خرید و بازدید می باشد زیرا این منطقه همانند کیش جزء مناطق آزاد به حساب آمده و هزینه سفر را می تواند کاهش دهد.

مشهد یکی از توریستی ترین شهرهای ایران است و سالانه میلیون ها گردشگر و زائر از شهرها و کشورهای مختلف به این شهر سفر می کنند تا از جاذبه های گردشگری و تاریخی شهرب بازدید کنند. به دلیل ورود این حجم از گردشگری به مشهد، هتل ها و اقمتگاه های زیادی در مشهد وجود دارد که تعداد انگشت شماری از آن ها لوکس و 5 ستاره بوده اما تعداد زیادی هم وجود دارد که بسیار ارزان می باشد. این هتل ها علاوه بر ارائه خدمات مناسب در قبال هزینه کم، باعث شده اند برخی از تورهای مشهد جزء ارزان ترین تورهای ایران باشند.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...