پر طرفدارترین تورهای خارجی کدام ها هستند؟

0 امتیاز
سوال شده دی 2, 1397 در تورهای خارجی توسط admin (37,900 امتیاز)

در دنیا مقاصد گردشگری زیادی وجود دارد که هرکدام بنا به دلایلی مانند وجود جاذبه های گردشگری و تاریخی بی نظیر، تفریحات منحصر به فرد، فرهنگ مردم، تجربه زندگی متفاوت و غیره جزء پر طرفدارترین تورهای خارجی هستند. در این مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از پر طرفدارترین تورهای خارجی آشنا شوید.

واتیکان: واتیکان که کوچک ترین کشور دنیا است بخاطر وجود بناهایی با معماری بی نظیر، نقاشی ها و آثار هنری جذاب، یکی از پر طرفدارترین تورهای خارجی است. این کشور سالانه میزبان میلیون ها گردشگری از سراسر دنیا بوده و حتی در برخی از مواقع سال، گردشگران جهت بازدید از یک مکان می بایست زمان طولانی را در صف انتظار بکشند.

دبی: این شهر یکی از ثروتمندترین و مدرن ترین مقاصد گردشگری در دنیا است که آن را مدیون مردمانش است. عرب ها با توجه به ثروتی که دارند علاقه زیادی به زندگی مدرن و لوکس داشته که به موجب آن، گردشگران تور دبی در سفر به این شهر می توانند خاطره بی نظیری را برای خود بسازند.

فرانسه: فرانسه در سال 2017 توریستی ترین شهر دنیا شناخته شد. زیبایی بی نظیر شهر و بناها، هتل های بسیار لوکس و مجلل، کافه های بی نظیر و تجربه زندگی متفاوت باعث شده فرانسه جزء گران ترین و محبوب ترین مقاصد گردشگری دنیا باشد.

چین: یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده چین جزء پر طرفدارترین مقاصد خارجی بخصوص در میان ایرانیان باشد، وجود جاذبه های تاریخی ماننند دیوار بزرگ چین، معابد مختلف و از همه مهم تر، فرهنگ، آداب و رسوم و غذاهای مختلف چینی است.

استانبول: این شهر در چند سال اخیر جزء برترین مقاصد گردشگری در دنیا بوده است. وجود جاذبه های تاریخی، مساجد بی نظیر، تفریحات هیجان انگیز و منحصر به فرد، سواحل و غذاهای بی نظیر ترکی باعث شده همواره گردشگران تور استانبول در سفر به این شهر برای خود خاطره خوشی را برای خود به همراه داشته باشند.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...