بازارهای سنتی هند

0 امتیاز
سوال شده دی 1, 1397 در مراکز خرید توسط admin (37,900 امتیاز)

یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده گردشگران زیادی به هند سفر کنند، خرید کردن و تهیه انواع سوغاتی ها و صنایع دستی هند در مراکز خرید مختلف این کشور می باشد که به موجب آن، در هند هزاران مرکز خرید وجود دارد تا گردشگران به راحتی در میان آن ها کالاهای مورد نیاز خود را تهیه نمایند که برخی از آن ها جزء بازارهای سنتی هند می باشند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با برخی از بازارهای سنتی هند آشنا شوید.

مرکز خرید دیلی هات: یکی از بازارهای سنتی هند دیلی هات است. نمای این مرکز خرید الهام گرفته از بازارهای قدیمی هند بوده و علاوه بر آن، فروشگاه های داخل مرکز خرید نیز به صورت کلبه های قدیمی ساخته شده اند. گردشگران تور هند می توانند در این مرکز خرید علاوه بر انواع صنایع دستی رنگارنگ، انواع ادویه های خوش عطر و لذیذ هندی را هم تهیه نمایند.

مرکز خرید جانپات: اگر در سفر به دهلی از کاخ معروف کانات بازدید کردید، خوب است بدانید یکی از بازارهای سنتی و معروف هند در روبروی آن قرار گرفته است. بازار جانپات یکی از مراکز خرید قدیمی این شهر است که اکثر محصولاتی که در آن عرضه می شود جزء صنایع دستی هند هستند که برخی از آن ها مانند پارچه ها گلدوزی شده توسط بومیان تهیه شده اند. یکی از نکات خوب این مرکز خرید چانه زنی و در خواست تخفیف است که اگر مقدار کمی هم مهارت در این زمینه داشته باشید به راحتی می توانید کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت کمتری تهیه نمایید.

بازار ساروچینی ناگر: این بازار در نزدیکی فرودگاه صفدر جونگ دهلی واقع شده است و شبیه به بازارهای عمده فروشی می باشد گردشگران تور هند می توانند در این بازار انواع پوشاک هایی که توسط بومیان تهیه شده و حتی پوشاک ها خارجی و با برندهای معتبر را با قیمتی ارزان تر از سایر مراکز خرید تهیه نمایید.

به مرجع پرسش و پاسخ گردشگری خوش آمدید, مکانی برای پرسش سوال و دریافت پاسخ از دیگر کاربران این مجموعه.
...